OFERTA SZKOLENIOWA

Dlaczego wybrać szkolenie?

Jeżeli odwiedziłeś moją stronę i czytasz ten tekst to prawdopodobnie jesteś jednym z wielu facetów którzy nie radzą sobie z kobietami. I to jest ta zła wiadomość. Dobra jest taka, że masz na wyciągnięcie ręki materiały. Youtube, blogi, książki itp. Niestety...

Niestety problem z uwodzeniem jest taki, że kobiety to nie kino, bierna obserwacja i zapychanie buzi popcornem czyli tzw. „internetową papką” nie przyniesie pożądanych rezultatów, a kolejne okazje poznania atrakcyjnych dla Ciebie kobiet, nadal zostaną tymi, „jak zwykle niewykorzystanymi”.

Nie nauczysz się podchodzenia do kobiet, nie podchodząc do kobiet. Rozmawiać z nimi, ale jednocześnie nie rozmawiając , tańczyć, a jednocześnie nie tańcząc, doprowadzać do seksu, ale jednocześnie… a zresztą chyba już zrozumiałeś co mam na myśli. By nauczyć się uwodzenia musisz przejść cały proces.

Na szczęście, w życiu jak w grze, możesz użyć kodów na przyspieszenie procesu. Przeskoczyć coś mało efektywnego, na coś co działa świetnie. Ponieważ najlepszym sposobem na osiągnięcie w czymś biegłości, jest rozwój przy kimś, kto już ma za sobą „długą drogę” i zobaczył już praktycznie wszystko . Problem to po prostu brak takich osób w naszym otoczeniu.

Dlatego właśnie, wychodzę na przeciw i oferuję Ci szkolenia praktyczne z uwodzenia kobiet.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś opinii kursantów po szkoleniu zapraszam tutaj:

OPINIE KURSANTÓW

 

CO OTRZYMAM W ZAMIAN?

ZDROWE PRZEKONANIA

Zdrowe przekonania

Przedstawię Ci alternatywny punkt widzenia odnośnie uwodzenia. Przekazując go w rozmowie, staniesz się w oczach kobiety kimś wyjątkowym i wartym zaufania.

WOLNOŚĆ EMOCJONALNĄ

Wolność emocjonalna

Koniec ze strachem i negatywnymi emocjami. Zarządzaj myślami tak, by wspierały Cię w działaniu.

KREATYWNOŚĆ W ROZMOWIE

Kreatywność w rozmowie

Już nigdy nie zanudzisz kobiety. Posiądziesz łatwość w tworzeniu ciekawych tematów do rozmowy.

CZEGO SIĘ NAUCZĘ?

NAWIĄZYWANIA KONTAKTU

Nawiązywanie kontaktu

Poznawaj kobiety niezależnie od miejsca i sytuacji.

PRZECHODZENIA OPORÓW

Przechodzenie oporów

Poznasz prosty trik i już nigdy nie usłyszysz od niej „nie”.

UMAWIANIA SPOTKAŃ

Umawianie spotkań

Pokażę Ci, jak zwiększyć szansę na spotkanie.

ABC RANDEK

ABC randek

Dowiesz się jak prowadzić randki, by to kobieta zabiegała o Ciebie.

DOPROWADZAĆ DO SEKSU

Doprowadzanie do seksu

Poprawisz swoją skuteczność w doprowadzaniu do tego etapu.

TWORZENIA RELACJI

Tworzenie relacji

Nauczysz się tworzyć długotrwałe relacje.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jakie są granice wieku by przyjść na szkolenie?

Dolną granicą jest 18 lat, natomiast górnej granicy nie ma. Zdarzają się kursanci którzy mają i 40 lat.

Co przed szkoleniem?

Bardzo wierzę w to, że każdy potrzebuje indywidualnego podejścia, więc dostaniesz ode mnie ankietę do wypełnienia, bym mógł się przygotować. Dodatkowo przeprowadzimy rozmowę telefoniczną, by zapoznać Cię z planem szkolenia, oraz by lepiej się poznać.

 

Jestem beznadziejnym przypadkiem, czy da się ze mnie coś wyciągnąć?

Pewnie. Niezależnie od tego jak słabo radzisz sobie z kobietami, mogę Cię zapewnić, że zaczynałem z podobnego lub gorszego poziomu niż Ty. Bałem się kobiet, a na myśl o samym kontakcie wzrokowym i tylko nim, paraliżował mnie strach. Teraz jestem w miejscu, w którym nie narzekam na brak dziewczyn. Więc jak sam zobaczysz, jestem żywym przykładem, że nawet najbardziej beznadziejny przypadek można zmienić.

Dlaczego miałbym Ci zaufać?

Przeprowadziłem już dziesiątki szkoleń i z każdym kolejnym, moja opinia co do ich pozytywów jest coraz bardziej ugruntowana. Wiem, że najważniejsze są efekty, a te w postaci kursantów zbierających kontakty, rozmawiających z obcymi kobietami i pocałunkami,  są tylko odzwierciedleniem tego, że to co robimy ma sens. Pozytywne opinie są tylko tego potwierdzeniem.

Ile czasu trwa teoria, a ile praktyka podczas takiego szkolenia?

Procentowo rozkłada się to mniej więcej 80-20 na korzyść praktyki. Oczywiście każdy błąd zostanie omówiony w trakcie, a następnie pokażę Ci na „żywym organizmie” co zrobiłeś źle, a następnie jak powinno to wyglądać prawidłowo.

Czy dostanę gotowe pytania i odpowiedzi do rozmowy z kobietą?

Nie. Jestem przekonania, że gotowe „formułki” są bardzo ograniczające, i wprowadzają tylko sztuczność do rozmowy. Pomogę Ci tylko w ukierunkowaniu rozmowy, by przebiegała ona miło dla obydwu stron i by kobieta miała motywację do tego by się z Tobą zobaczyć, a wręcz samemu zabiegać o kolejne spotkanie.

Pokazujesz jak podchodzić do kobiety?

Tak. Nie wyobrażam sobie mówić o tym jak wygląda dobre uwodzenie kobiet, a jednocześnie nie zaprezentować tego w praktyce.

Czy po szkoleniu będę się obawiał podchodzić do nieznajomych kobiet?

Twój strach po szkoleniu zdecydowanie się zmniejszy, ale nie mogę obiecać, że już na zawsze będziesz od niego wolny. Mimo wielu lat doświadczenia, są momenty w których ja również go odczuwam. Natomiast otrzymasz ode mnie zestaw narzędzi, dzięki któremu będziesz w stanie nad nim panować i podejmować działanie na które masz ochotę.

Czy zmiana będzie stała?

Na spotkaniu podsumowującym całe szkolenie, otrzymasz ode mnie wytyczne oraz zbiór ćwiczeń, by podtrzymać efekty. Dodatkowo, będziemy utrzymywali kontakt mailowy, i będę monitorował Twoje postępy tak, byś nawet po szkoleniu się rozwijał.

RODZAJE SZKOLEŃ

Konsultacje skype

Internetowa rozmowa za pośrednictwem skype.

 

Czas trwania: 1 godzina

Szkolenie dzień

Szkolenie praktyczne.
Kurs teoretyczny oraz praktyczny w ciągu dnia.

Czas trwania: 2 lub 3 dni
Miejsce: Trójmiasto

Szkolenie dzień i noc

Szkolenie praktyczne.
Kurs teoretyczny oraz praktyczny w ciągu dnia i w nocy.

Czas trwania: 2 lub 3 dni
Miejsce: Trójmiasto

KONTAKT